Lubuskie - Warte Zachodu

konferencja drogowo- mostowa w Katowicach

Szanowni państwo,


W dniach 5-7 października br. w hotelu Novotel Katowice Centrum odbędzie się w trybie hybrydowym V Konferencja Drogowo-Mostowa „Warunki gruntowe a projektowanie oraz budowa dróg i mostów”, organizowana przez redakcję "Magazyn Autostrady" oraz czasopisma "Mosty". Jest objęte honorowym patronatem przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

 

V Konferencja Drogowo-Mostowa jest odpowiedzią na potrzeby przedstawicieli branży drogowej i mostowej. W ramach wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia dotyczące uwarunkowań geotechnicznych i wyboru metod oraz materiałów do budowy dróg i mostów. Zajmiemy się także tematyką: projektowania, doboru nawierzchni, utrzymania oraz zarządzania infrastrukturą. Jednym z ważniejszych celów spotkania jest też integracja branż umożliwiająca wzajemną wymianę doświadczeń.


Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć pod adresem:


                https://konferencjadrogowo-mostowa.elamed.pl/ 

Cena nie zawiera noclegów, natomiast przygotowaliśmy dla Państwa preferencyjne ceny pokoi w hotelu Novotel, które są dostępne w zależności od obłożenia hotelu. Rekomendujemy zatem rezerwację w najbliższych dniach.

W tym celu organizatorzy proszą o kontakt. 

tel. 32 788 51 43
mob. +48 885 058 815


Szczegóły dotyczące tematyki oraz planu ramowego znajdują się w Ofercie w załączniku tej wiadomości.


W imieniu organizatorów zachęcamy do przemyślenia możliwości udziału w naszym wydarzeniu.

 Załączniki:
formularz zgłoszeniowy
program konferencji
zaproszenie