Lubuskie - Warte Zachodu

kongres pożarnictwa fire security expo 2023 na stadionie narodowym


Kongres to jedno z największych i najbardziej znanych wydarzeń branży ochrony przeciwpożarowej i security w Polsce, współtworzone przez najwyższej klasy ośrodki naukowe i badawcze w zakresie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej. Co roku przyciąga uwagę blisko 1000 specjalistów z zakresu projektowania, inwestycji budowlanych oraz prewencji pożarowej, chcących rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę i kontakty.

DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM na PGE NARODOWY!  

Przyjdź na Kongres poznaj najnowsze technologie i rozwiązania, skonsultuj projekt lub problem na budowie, zapoznaj się z najnowszymi przepisami i nadchodzącymi zmianami. Sprawdź przed jakimi wyzwaniami staniesz w najbliższym czasie: nadchodząca (r)Ewolucja w branży ochrony przeciwpożarowej – czyli witaj w cyfrowym świecie! Nowe kierunki, normy, wytyczne w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej. Zrównoważony rozwój, inteligentne miasta, elektromobilność, technologia BIM, wodór, atom, atex… Jak nadążyć, na co się przygotować, jakie wyzwania i perspektywy czekają na ciebie w procesie inwestycyjnym w dobie zmieniających się przepisów (nie tylko przeciwpożarowych), uwarunkowań klimatycznych i rozwoju nowych technologii. 

Już od 17 edycji projektanci, architekci, specjaliści i rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, kierownicy projektów, budów i robót, generalni wykonawcy i ekipy serwisowe,  zarządcy obiektów i inwestorzy z całej Polski spotykają się na PGE NARODOWY w Warszawie z producentami i dystrybutorami, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie wydarzenie DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM NA PGE NARODOWY znane z areny nowości, innowacyjnych technologii, ciekawych testów, indywidualnych konsultacji i szeregu bezpłatnych porad specjalistów z branży.

Jesteś projektantem, planujesz inwestycję, a może zarządzasz obiektem lub masz aktualnie problem techniczny na budowie? To nie mogłeś trafić lepiej! Przyjdź na kongres i skonsultuj go BEZPŁATNIE z prawnikiem, rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, doradcą technicznym! Wymiana doświadczeń i najlepszych praktyk w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej między przedstawicielami różnych branż i sektorów to jeden z kluczowych punktów kongresu.

Zobaczysz jak działa sprzęt gaśniczy, systemy alarmowe, techniki i metody jakie stosuje się w trudnych sytuacjach i w różnym typie obiektów. Wysłuchaj prezentacji i wykładów znakomitych ekspertów i praktyków – na kongresie pożarnictwa występują wybitni eksperci z dziedziny ochrony przeciwpożarowej, którzy prowadzą prezentacje i wykłady na różne tematy związane z przeciwdziałaniem pożarom. Można poznać nowe trendy i kierunki rozwoju w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej oraz zdobyć wiedzę na temat przepisów i norm 

Zarezerwuj swój czas! 

  • Bezpłatny udział i parking
  • Nieograniczony udział w strefie fireexpo, wykładach ekspertów, możliwość otrzymania wejściówki na warsztaty
  • Możliwość konsultacji z ekspertami UDT, PKN, CIOP-PIB, SGSP, SEP, DAFA, Rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych 
  • Udział w pokazach, testach
  • Lunch