Lubuskie - Warte Zachodu

farmy fotowoltaiczne- praca- inżynier budowy

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się pozyskiwaniem, projektowaniem oraz realizacją zadań w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Specjalizujemy się w realizacji farm wiatrowych, biogazowni oraz instalacji fotowoltaicznych. Wykonujemy również całe kompleksy osiedli mieszkaniowych na terenie Polski. W związku z realizacją projektów budowy ponad stu farm fotowoltaicznych o mocy 1 MW zlokalizowanych na terenie całej Polski poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy, którzy wspomogą proces wykonawstwa tego przedsięwzięcia .

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy poprzez bezpośredni udział w realizowanych przez MDI Energia SA inwestycjach chcieliby w niebagatelny sposób przyczynić się do poprawy bilansu energetycznego naszego kraju, a także do poprawy stanu środowiska poprzez budowę instalacji OZE.

Uważamy, że rozwój odnawialnych źródeł energii jest szansą dla Polski na redukcję emisji zanieczyszczeń do środowiska oraz wymierne zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów.

Miejscem pracy będzie siedziba firmy w Koszalinie oraz teren prowadzonych budów.

Nie potrzebujesz doświadczenia branżowego, wszystkiego Cię nauczymy.

Jeżeli jesteś osoba operatywną, sumienną i komunikatywną, nie wahaj się, aby aplikować na to stanowisko.

Zakres obowiązków:

· wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych

· przygotowywanie obmiaru postępu robót

· koordynowanie prac podwykonawców

· koordynowanie harmonogramów

· kontrola kosztów

· sporządzanie raportów i zestawień do projektu

· przygotowywanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej

· nadzór nad korespondencją

· prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań

Wymagania:

· umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i koordynacyjnych

· umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole

· umiejętność podejmowania decyzji

· twardego charakteru, ale z empatią

· umiejętność radzenia sobie pod presją czasu i w sytuacjach stresowych

· umiejętność ustalania priorytetów i odpowiedzialność

· uczciwość

· elastyczność

· chęć rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji

· biegła znajomość obsługi komputera

· prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· umowę o pracę na pełny etat

· atrakcyjne wynagrodzenie plus wysokie premie zadaniowe

· praca w małym, zgranym, profesjonalnym zespole nastawionym na rozwiazywanie problemów

· udział w specjalistycznych szkoleniach

· wydarzenia integracyjne

· ubezpieczenie grupowe

· możliwość zdobycia praktyki potrzebnej do uzyskania uprawnień budowlanych

· 500 zł za rekomendację pracownika

· 1000 zł jeżeli rekomendowany pracownik przepracuje 1 rok w firmie

· dla osób z poza Koszalina pomoc w znalezieniu zakwaterowania

· zapewniamy dobre warunki pracy, bo wiemy, ze tylko wtedy możemy spodziewać się wysokiej wydajności

Aplikując na to stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w naszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przedmiotowej rekrutacji.

Kontakt: Piotr Kozłowski Kom: (+48) 508 150 636 E-mail: piotr.kozlowski@mdienergia.pl