Lubuskie - Warte Zachodu

Rejestr odznaczonych członków

 

REJESTR ODZNACZEŃ

 

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

SREBRNA

ZŁOTA

1.

Bach Stanisław

2009 r.

2018 r.

2.       

Balcerzak Andrzej

2018 r.

 

3.

Bednarczyk Krystyna

2009 r.

2013 r.

4.

Błaszczyk Jan

2016 r.

 

5.

Błoch Przemysław

2017 r.

2020 r.

6.

Bogacz Wiesław

2010 r.

2017 r.

7.

Bosy Ewa

2012 r.

 

8.

Burdziński Mateusz

2012 r.

 

9.

Buszkiewicz Roman

2008 r.

2013 r.

10.

Bzura Stanisław

2012 r.

2016 r.

11.

Cegielnik Andrzej

2009 r.

2013 r.

12.

Cytryna Waldemar

2012 r.

2017 r.

13.

Czerniakiewicz Ferdynand

2012 r.

2017 r.

14.

Czerwonajcio Rajmund

2012 r.

2020 r.

15.

Dobrowolska Małgorzata

2013 r.

2017 r.

16.

Dokurno Jarosław

2012 r.

2018 r.

17.

Domaradzka Teresa

2009 r.

2014 r.

18.

Dworczak Zdzisław

2015 r.

 

19.

Dybikowski Antoni

2012 r.

2017 r.

20.     

Ejsmont Mieczysław

2018

 

21.

Flader Jerzy

2010 r.

2013 r.

22.

Ginter Jerzy

2009 r.

2013 r.

23.

Glapa Tadeusz

2012 r.

2016 r.  

24.

Gosławski Zenon

2019 r.

 

25.     

Grams Tomasz

2012 r.

2018 r.

26.     

Gruszecki Mirosław

2017 r.

 

27.     

Hajłasz Andrzej

2018 r.

10/R/18

28.

Hakman Otton

2013 r.

 

29.

Henschke Edward

2013 r.

 

30.

Herma Jolanta

2009 r.

 

31.

Janecki Maciej

2013 r.

 

32.

Janik Wojciech

2013 r.

2018 r.

33.     

Juszczyk Artur

2019 r.

 

34.

Kajetańczyk Maria

2020 r.

 

35.

Kaniewski Wiesław

2012 r.

2018 r.

36.

Kargul Henryk

2010 r.

2013 r.

37.     

Kaszyca Jerzy

2018 r.

 

38.

Kasierski Jacek

2012 r.

2017 r.

39.

Kaźmierczak Jerzy

2013 r.

 

40.

Kłapoć Mikołaj

2013 r.

 

41.     

Kolan Jacek

2017 r.

 

42.

Koczwara Piotr

 

2009 r.

43.

Kosicki Mirosław

2010 r.

 
44.

Kramm Elwira

2017r.

 

45.

Krzyżanowski Józef

 

2008 r.

46.

Kucharczyk Emilia

2009 r.

 

47.

Lewandowski Sławomir

2010 r.

2018 r.

48.

Lucinkiewicz Mieczysław

2020 r.

 

49.

Mackiewicz Lech

2010 r.

2018r.

50.

Malisz Elżbieta

2010 r.

 

51.

Marcinowski Andrzej

2012 r.

 

52.     

Mierzwa Izabela

2018 r.

 

53.

Mińczyk Jerzy

2009 r.

2015 r.

54.

Nadziejko Małgorzata

2016 r.

 

55.     

Napieralski Jerzy

2018 r.

 

56.     

Ogrodnik Adam

2018 r.

 

57.     

Olczak Waldemar

2018 r.

 

58.

Olejniczak Mieczysław

2020 r.

 

59.

Ozga Krzysztof

2010 r.

2018 r.

60.

Pabierowski Marcin

2015 r.

 

61.

Pilarczyk Zenon

2012 r.

2016 r.

62.

Piotrowski Andrzej

2012 r.

2018 r.

63.     

Poleszczuk Albin

2018 r.

 

64.

Porębska Róża

2020 r.

 

65.     

Pruski Ireneusz

2018 r.

 

66.

Puchalski Marek

2008 r.

2013 r.

67.

Puchalski Przemysław

2015 r.

 
68.

Prisacari Tadeusz

2018 r.

 

69.     

Radny Bogdan

2018 r.

 

70.

Rogoza Regina

2010 r.

2017 r.

71.

Rudnicki Aleksander

2012 r.

2018 r.

72.

Rybka Józef

2009 r.

2013 r.

73.     

Sawicki Antoni

2017 r.

 

74.

Sokołowski Antoni

2012 r.

          2016 r.

75.

Staszkowian Artur

2018 r.

 

76.     

Suprynowicz Ryszard

2017 r.

 

77.

Surmacz Andrzej

2009 r.

2013 r.

78.

Szamotulska Halina

2013 r.

 

79.

Szulc Grzegorz

2012 r.

2018 r.

80.

Szypiło Danuta

2012 r.

2017 r.

81.

Szpakowski Bronisław

2018 r.

 

82.

Teterycz Ryszard

2012 r.

2018 r.

83.

Tomczyk Jacek

2012 r.

2017 r.

84.

Trzciński Ireneusz

2016 r.

 

85.

Wawrzyniak Tadeusz

2015 r.

 

86.

Wesoły Andrzej

2009 r.

2013 r.

87.

Wierzbicki Władysław

2012 r.

2017 r.

88.

Więckowski Edward

2010 r.

2013 r.

89.

Wiśniowski Piotr

2013 r.

 

90.

Włosek Józef

2012 r.

 

91.     

Wojtkiewicz Ryszard

2018 r.

 

92.

Wysoczański Andrzej

2012 r.