Lubuskie - Warte Zachodu

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

praca projekt manager/ koordynator budowlany

Totalizator Sportowy poszukuje osoby na stanowisko projekt manager/ koordynator budowlany.

Szczegóły dotyczące zakresu odpowiedzialności i aplikacji na stanowisku w załączniku.

10.10.2019 WIĘCEJ...
praca kierownik budowy

Firma deweloperska poszukuje na budowę osoby na stanowisko  Kierownik Budowy z uprawnieniami.

Miejsce pracy: lubuskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

biuro@dombud-zachod.pl 

 

01.10.2019 WIĘCEJ...
praca asystent projektanta instalacji tryskaczowych

MULTIMON Polska Sp. z o.o., spółka córka MULTIMON AG, jest wiodącym przedsiębiorstwem  w przemyśle ochrony przeciwpożarowej. Od ponad 30 lat jest to symbol optymalnych rozwiązań i najwyższych standardów w projektowaniu, montażu i konserwacji stacjonarnych instalacji tryskaczowych i specjalnych urządzeń gaśniczych. 

Firma rozwija się dynamicznie i dlatego poszukuje nowych pracowników na stanowisko asystenta projektanta do siedziby w Żarach.

01.10.2019 WIĘCEJ...
MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE MASTERS

W imieniu Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Warszawie zapraszamy do udziału w X MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH "MASTERS" o Puchar Przewodniczącego Rady MOIIB, które odbędą się w dniu 19 października 2019 r. w Krytej Pływalni w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Henryka Trębickiego 10.

Bardzo liczymy na obecność Naszej Reprezentacji podczas tegorocznych zawodów w dniu 19 października br. (sobota).

Oficjalne otwarcie zawodów o godz. 11:00.

26.09.2019 WIĘCEJ...
Ogólnopolskie spotkanie inżynierów budownictwa.

22 listopada w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się VI edycja ogólnopolskiej konferencji KONSTRUKCJE BUDOWLANE 2019. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęły: Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Izba Projektowania Budowlanego, Politechnika Warszawska oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich. Partnerem konferencji jest Stowarzyszenie Producentów Betonów.

26.09.2019 WIĘCEJ...
centralne uroczystości dnia budowlanych 2019

W dniu 26 września 2019 r. o godzinie 13:00 w AIRPORT HOTEL OKĘCIE w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 24 odbędą się Centralne Uroczystości Dnia Budowlanych 2019.

Współorganizatorami uroczystości są: Instytut Techniki Budowlanej, Izba Projektowania Budowlanego, Krajowa Rada Spółdzielcza, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Stowarzyszenie Producentów Betonów, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych, Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości i Związek Zawodowy „Budowlani”.


19.09.2019 WIĘCEJ...
ankieta nt kwalifikacji kompetencji pracowników

Serdecznie prosimy o wzięcie udziału w badaniu ankietowym skierowanym do przedstawicieli firm, które dotyczy opinii na temat kwalifikacji kompetencji pracowników.

Badanie realizowane jest z przedstawicielami wszystkich firm, różnych klas wielkości na terenie Polski. Projekt realizowany jest w ramach badania naukowego w przedsięwzięciu dotyczącym planowania przyszłych polityk kadrowych.

 

19.09.2019 WIĘCEJ...
konferencja przepusty i przejścia dla zwierząt

Miło jest nam Państwa poinformować, że już po raz trzynasty organizowana jest Świąteczna Konferencja Naukowo-Techniczna „Przepusty i Przejścia dla Zwierząt”.

Tym razem odbędzie się ona w Krakowie w dniach 11-12 grudnia 2019 r.

 

19.09.2019 WIĘCEJ...
konferencja retencja wody w polderze milsko

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Retencja Wody w Polderze Milsko”, organizowanej przez Instytut Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego. Konferencja odbędzie się w dniu 10.10.2019 r. Udział w niej jest bezpłatny.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym pliku. 

19.09.2019 WIĘCEJ...
prośba o opinię

Szanowni Państwo, W załączeniu przesyłam projekt ustawy - o zmianie ustawy - Prawo geologiczne i górnicze oraz ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko..

Uprzejmie proszę o zapoznanie się i zgłaszanie ewentualnych uwag wg załączonej tabeli w terminie do 27 września br. na adres:


lbs@lbs.piib.org.plMirosław Gruszecki przewodniczący Komisji Prawno-Regulaminowej LOIIB

19.09.2019 WIĘCEJ...
seminarium lubuskie

MILLENIUM Gazeta Budowlana serdecznie zaprasza na kolejne Seminarium Lubuskie z cyklu: Architektura i Budownictwo oraz Instalacje Sanitarne i Technika Grzewcza, które odbędą się w dniu 02.10.2019r. w Zielonej Górze w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego przy ul. Podgórnej 7.       Poniżej szczegółowy program wydarzenia.

 

Proszę zapoznać się z przygotowanymi tematami i w przypadku zainteresowania prosimy o potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie lub mailowo podając pełną nazwę firmy, imię i nazwisko, stanowisko zajmowane w firmie oraz numer NIP.

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Program  dostępny jest na http://www.e-mgb.pl/zaproszenie/pliki/zgora.pdf 
 

Zaproszenie należy pobrać na  http://www.e-mgb.pl/grafika/ZAPROSZENIE_GRAFIKA_ZGORA.pdf  

17.09.2019 WIĘCEJ...
zintegrowany system kwalifikacji

Zachęcamy do obejrzenia wypowiedzi Jakuba Kusa- Wiceprzewodniczącego Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Budownictwie, Sekretarza Krajowego Związków Zawodowych BUDOWLANI nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

 

Link do nagrania https://youtu.be/IH66BpMBX_I

14.09.2019 WIĘCEJ...
prenumerata czasopisma nowoczesne budownictwo inżynieryjne

Serdecznie zapraszamy członków Izby do prenumeraty czasopisma „Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne” w 2020 roku. 

W załączeniu znajdą Państwo materiały nt. czasopisma a poniżej przedstawiamy kilka informacji uzupełniających. 

12.09.2019 WIĘCEJ...
zaproszenie na kongres polskiej izby konstrukcji stalowych

Serdecznie zapraszamy na XVII Kongres Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych pt. "Kierunki rozwoju inwestycji morskiej energetyki wiatrowej i polskiego sektora kolejowego".

Zaproszenie oraz kartę zgłoszeniową znajdą Państwo w załaczniku.

Na stronie www.piks.com.pl  znajduje się galeria zdjęć z lat ubiegłych

12.09.2019 WIĘCEJ...
szkolenie z nowego systemu lex

Specjalnie dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wydawnictwo Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. przygotowało bezpłatne szkolenie w zakresie obsługi i nowych funkcjonalności serwisu Lex (dawniej Serwis Budowlany).

Nowa i znacznie rozszerzona wersja systemu jest dostępna od kliku tygodni w portalu PIIB. Dostęp do starszej wersji systemu, tj. Serwisu Budowlanego będzie możliwy do końca września br.

 

W związku z tym, w miesiącu wrześniu dla zainteresowanych użytkowników serwisu prawnego LEX, zaplanowano dwa terminy szkoleń. 

10.09.2019 WIĘCEJ...
prośba o opinię

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłam projekt rozporządzenia w sprawie finansowego wsparcia na tworzenie lokali mieszkalnych na wynajem, mieszkań chronionych, noclegowni, schronisk dla bezdomnych, ogrzewalni i tymczasowych pomieszczeń.

Uprzejmie proszę o zapoznanie się i zgłaszanie ewentualnych uwag wg załączonej tabeli w terminie do 09 września br. na adres:


lbs@lbs.piib.org.pl  Mirosław Gruszecki przewodniczący Komisji Prawno-Regulaminowej LOIIB

05.09.2019 WIĘCEJ...
zaproszenie na warsztaty projektanta szczyrk 2020

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Katowicach przy współpracy Oddziałów w Gliwicach, Bielsku Białej i Krakowie organizuje w dniach 3 - 6 marca 2020 r. w hotelu STOK w Wiśle Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji 2020, które będą poświęcone problemom obejmującym:

INNOWACYJNE I WSPÓŁCZESNE ROZWIĄZANIA W BUDOWNICTWIE

KONSTRUKCJE METALOWE, POSADZKI PRZEMYSŁOWE, LEKKA OBUDOWA, RUSZTOWANIA

04.09.2019 WIĘCEJ...
zawody w strzelectwie sportowym inżynierów budownictwa

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje w dniu 18 października 2019 w Warszawie „I Ogólnopolskie Zawody w Strzelectwie Sportowym Inżynierów Budownictwa” dla czynnych członków zrzeszonych w Okręgowych Izbach Inżynierów Budownictwa.

W załączeniu przesyłamy materiały.

Prosimy o przesłanie deklaracji chęci uczestnictwa w powyższych zawodach na adresy e-mail zawarte w zaproszeniu.

 

04.09.2019 WIĘCEJ...
konferencja dostępny gorzów

Prezydent Miasta Gorzów Wlkp. oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polski w Gorzowie Wlkp.zapraszają do uczestnictwa w konferencji "Dostępny Gorzów" w dniu 16 września o godz. 12:00 na Przystani Sportów Wodnych przy ul. Fabrycznej 175.

29.08.2019 WIĘCEJ...