Lubuskie - Warte Zachodu
WAŻNE Z dniem 01.11.2018 LOIIB zmieniła swoją siedzibę. Nowy adres to: ul. Podmiejska Boczna 12 A, piętro 4 66-400 Gorzów Wlkp.

praca asystent projektanta instalacji tryskaczowych

MULTIMON Polska Sp. z o.o., spółka córka MULTIMON AG, jest wiodącym przedsiębiorstwem  w przemyśle ochrony przeciwpożarowej. Od ponad 30 lat jest to symbol optymalnych rozwiązań i najwyższych standardów w projektowaniu, montażu i konserwacji stacjonarnych instalacji tryskaczowych i specjalnych urządzeń gaśniczych.  Firma rozwija się dynamicznie i dlatego poszukuje nowych pracowników na stanowisko asystenta projektanta do siedziby w Żarach.

Wymagania:

• Ukończone wyższe studia inżynierskie na kierunku Inżynierii Środowiska

• Obsługa programów MS-Office i AutoCAD

• Język angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym, będzie dodatkowym atutem

• Zaangażowanie, elastyczność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

• Pracę w firmie o stabilnej pozycji

• Ciekawe i rozwojowe projekty inżynieryjne

• Przyjazną atmosferę w pracy

• Możliwość zdobywania doświadczenia pod nadzorem doświadczonych projektantów

• Pomoc przy realizacji praktyki zawodowej (dot. uprawnień budowlanych projektowowykonawczych)

Zakres zadań:

• Wykonywanie pod nadzorem projektanta projektów budowlanych i wykonawczych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczych

• Weryfikowanie dokumentacji ofertowej i przetargowej

• Realizacja projektu u klienta oraz doradztwo techniczne klientów

• Współpraca z kierownikiem robót przy realizacji inwestycji

• Dokonywanie pomiarów i wizji lokalnych oraz udział w spotkaniach koordynacyjnych na budowie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 502 743 088 lub 509 650 108 oraz przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres info@multimon.p l wraz z zawartą poniższą klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).