Lubuskie - Warte Zachodu
WAŻNE Z dniem 01.11.2018 LOIIB zmieniła swoją siedzibę. Nowy adres to: ul. Podmiejska Boczna 12 A, piętro 4 66-400 Gorzów Wlkp.

szkolenie z nowego systemu lex

Szanowni Państwo,

Specjalnie dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wydawnictwo Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. przygotowało bezpłatne szkolenie w zakresie obsługi i nowych funkcjonalności serwisu Lex (dawniej Serwis Budowlany). Nowa i znacznie rozszerzona wersja systemu jest dostępna od kliku tygodni w portalu PIIB.

 

Dostęp do starszej wersji systemu, tj. Serwisu Budowlanego będzie możliwy do końca września br.

W związku z tym, w miesiącu wrześniu dla zainteresowanych użytkowników serwisu prawnego LEX, zaplanowano dwa terminy szkoleń.

 

Zależy nam, aby korzystanie z systemu LEX było dla Państwa łatwe i efektywne, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa bezpłatne sprofilowane szkolenie online.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa terminy.

Każdy z Państwa może dokonać zapisu na szkolenie klikając w link obok wybranej daty i wypełniając krótki formularz rejestracyjny.

 

Następnie na podany przez Państwo w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link do szkolenia (w przeddzień i w dacie szkolenia).

 

Szkolenie jest realizowane w trybie online w czasie rzeczywistym, czyli mogą Państwo w trakcie szkolenia zadawać pytania na czat.

 

Spotkanie potrwa ok. 75-90 minut.

 

Termin pierwszy: 12.09.2019 r. godz. 15.00

Link do zapisów: https://szkolenia.wolterskluwer.pl/karta-szkolenia/nowa-platforma-lex-szkolenie-zfunkcjonalnosci-serwisu-dla-polskiej-izby-inzynierow,1062.html 

 

Termin drugi: 24.09.2019 r. godz. 10.00

Link do zapisów: https://szkolenia.wolterskluwer.pl/karta-szkolenia/nowa-platforma-lex-szkolenie-zfunkcjonalnosci-serwisu-dla-polskiej-izby-inzynierow,1061.html