Lubuskie - Warte Zachodu
WAŻNE Z dniem 01.11.2018 LOIIB zmieniła swoją siedzibę. Nowy adres to: ul. Podmiejska Boczna 12 A, piętro 4 66-400 Gorzów Wlkp.

Białystok półmaraton

Fundacja Białystok Biega wraz z Podlaską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i Podlaską Okręgową Izbą Architektów zapraszają do udziału w 7. PKO Białystok Półmaratonie, który odbędzie się 5 maja 2019 r. 

To wyjątkowa impreza należąca do ścisłej czołówki polskich półmaratonów. Ukończenie półmaratonu w Białymstoku może być jednym z etapów zdobycia Korony Polskich Półmaratonów. Dodatkowo w tej edycji uruchomiona została klasyfikacja Architektów i Inżynierów Budownictwa, co czyni z tej imprezy Mistrzostwa Polski dla tych grup zawodowych. Osoby, które chciałyby wziąć udział w klasyfikacji muszą wybrać właściwą opcję w polu "Klasyfikacje" oraz w polu "Klub"  wpisać nazwę samorządu zawodowego.

W czasie 7. PKO Białystok Półmaratonu wspieramy Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "Jasny Cel" z siedzibą w Białymstoku. Podczas zapisów możemy wybrać właściwą opcję i kwotę wsparcia.

Uwaga!

Zapisy, regulamin oraz informacje szczegółowe dostępne są wyłącznie na stronie organizatora Fundacji Białystok Biega www.bialystokpolmaraton.pl  

Podlaska OIIB nie jest oranizatorem imprezy i nie prowadzi zapisów na biegi.

Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa