Lubuskie - Warte Zachodu
WAŻNE Z dniem 01.11.2018 LOIIB zmieniła swoją siedzibę. Nowy adres to: ul. Podmiejska Boczna 12 A, piętro 4 66-400 Gorzów Wlkp.

Technik klimatyzacji i chłodnictwa

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Obecnie poszukujemy osoby chętnej do pracy we Francji jako: Technik chłodnictwa i klimatyzacji SAV

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- diagnostykę, naprawę i konserwację instalacji wentylacyjnych, elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych;

- naprawy, modernizacje, modyfikacje urządzeń w warsztacie.

 Wymagania:

- Wykształcenie techniczne z zakresu chłodnictwa;

- Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z konserwacją urządzeń chłodniczych;

- Komunikatywna znajomość języka francuskiego, pozwalająca na samodzielne pełnienie powierzonych obowiązków.

 Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową i dietę wyżywieniową;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do aplikowania: https://intemporis.es-candidate.com/application/form/216270/0/1/