Lubuskie - Warte Zachodu
UWAGA 22.02.2018 szkolenie w Gorzowie wlkp. Badania termowizyjne w budownictwie Wykładowca: dr hab. Inż. Abdrahman Alsabry Prof. UZ

Delegaci 2018-2022

Balcerzak Andrzej LBS/IE/2015/01
Bekisz Tomasz LBS/BO/0036/01
Bielniak Maciej Józef LBS/IE/0026/13
Bielski Jerzy LBS/BD/0047/01
Błoch Przemysław LBS/BO/0010/11
Borkowska Teresa Jadwiga LBS/BO/0035/15
Bosy Ewa LBS/BO/0013/04
Bryczkowski Wacław LBS/BO/0080/01
Burnos Ewa Ludmiła LBS/BO/0089/01
Buszkiewicz Roman LBS/BO/2058/01
Cegielnik Andrzej LBS/BO/2061/01
Cytryna Waldemar Adam LBS/BD/2084/05
Czechanowski Artur LBS/IS/0128/01
Czerniakiewicz Ferdynand LBS/BO/2078/01
Czerwonajcio Rajmund LBS/BO/0145/01
Dobrowolska Małgorzata Halina LBS/IS/0241/06
Domaradzka Teresa LBS/IS/2090/01
Domaszczyńska Anna Małgorzata LBS/IS/0168/08
Dombek Bogusław LBS/IE/2091/01
Drąg Jacek LBS/BO/0064/13
Dworczak Zdzisław LBS/BO/2101/01
Dybikowski Antoni Jan LBS/BD/2102/01
Frątczak Artur LBS/BO/0086/05
Glapa Tadeusz LBS/BD/0255/01
Grams Tomasz LBS/IE/2129/01
Gruszecki Mirosław LBS/BO/0148/10
Grzesiewicz Gracjan LBS/BD/0291/01
Hajłasz Andrzej LBS/BO/1328/02
Harasimowicz Agnieszka LBS/IS/0109/16
Hypki Stanisław LBS/BO/0147/04
Jakuszyk Ryszard Sylwester LBS/BO/0015/11
Juszczyk Artur Janusz LBS/BD/0007/12
Kajetańczyk Maria LBS/BO/0380/01
Kaniewski Wiesław LBS/IE/2614/01
Kargul Henryk LBS/BO/2071/02
Kasierski Jacek LBS/BO/2621/01
Klimczak - Myrda Wioleta LBS/IS/0008/06
Kochański Tomasz Krzysztof LBS/BO/0028/09
Koczwara Piotr LBS/BO/2188/01
Kolan Jacek LBS/IS/0147/07
Kołodziejczyk Michał Fabian LBS/IE/0008/16
Kołodziejczyk Rafał Damian LBS/BO/0072/11
Konwiński Andrzej LBS/BK/0460/01
Koryzna Andrzej LBS/BD/0011/11
Kosznik Jarosław LBS/BO/2072/02
Kot Grzegorz LBS/IS/2207/01
Kramm Elwira LBS/IS/2015/04
Krzyżanowski Józef LBS/BO/2229/01
Kucharczyk Emilia LBS/BO/0522/01
Laskowski Janusz LBS/BO/0082/04
Lokś Grażyna LBS/BO/2248/01
Lucinkiewicz Mieczysław LBS/IE/0138/03
Luka Wiktoria LBS/BO/0576/01
Małkiewicz Paweł LBS/BO/1282/02
Mańdzij Jakub LBS/IS/0154/07
Marciniak Krzysztof LBS/BO/2267/01
Marciniak Maciej Tomasz LBS/BO/0089/10
Marczewski Tomasz LBS/BO/2268/01
Mierzwa Izabela LBS/BO/0092/11
Milewska-Mrożek Ewa LBS/BO/1280/02
Mińczyk Jerzy LBS/BO/0195/03
Mleczko Henryk LBS/IS/0666/01
Moczkodan Janusz LBS/IS/0060/13
Nadziejko Małgorzata Wiesława LBS/IS/1321/02
Napieralski Jerzy LBS/BO/0106/06
Nawojski Krzysztof LBS/BO/0006/04
Nowicki Jarosław Stanisław LBS/IS/2320/01
Olczak Waldemar LBS/IE/0732/01
Olejniczak Mieczysław LBS/BO/1369/02
Ozga Krzysztof LBS/WM/2638/01
Pabierowski Bogusław LBS/BO/0185/03
Pabierowski Marcin Bogusław LBS/BO/0135/06
Paciorek Robert LBS/BD/0031/09
Pastuszek Alicja Liliana LBS/IS/0053/09
Pilarczyk Zenon LBS/BO/0806/01
Plis Zdzisław LBS/BD/2355/01
Poleszczuk Albin LBS/IS/2362/01
Poręba Wojciech LBS/BO/0027/16
Porębska Róża LBS/BO/0824/01
Pruski Ireneusz LBS/BO/0142/04
Puchalski Marek LBS/BO/2375/01
Puchalski Przemysław LBS/BO/0139/06
Radny Bogdan LBS/BO/0858/01
Romankiewicz Tomasz LBS/BD/0010/12
Romejko Jerzy LBS/BO/1310/02
Rybka Józef LBS/BO/0900/01
Serafiński Stanisław LBS/BO/0924/01
Skrzypczak Mariusz Paweł LBS/BO/0127/09
Słowiński Tomasz LBS/BO/0954/01
Sokołowski Antoni Adam LBS/BO/0969/01
Starosta Zbigniew Jan LBS/BO/0002/08
Stefaniak Edward LBS/BO/0152/04
Stelmaszczyk Zbigniew LBS/BO/0997/01
Stróżyna Jacek LBS/BO/0306/03
Stürmer Adam LBS/IE/1312/02
Surmacz Andrzej Jerzy LBS/BO/2427/01
Szczypiński Mirosław LBS/IE/1038/01
Szypiło Danuta LBS/BO/2566/01
Teterycz Ryszard LBS/BO/1087/01
Tomczyk Jacek LBS/BM/0064/05
Trzyszka Krzysztof LBS/BO/1096/01
Ułan Sławomir LBS/BD/0120/06
Wagner Jerzy LBS/BO/0144/07
Weiss Eugeniusz LBS/BD/1318/02
Wesoły Andrzej LBS/BO/1147/01
Wojniusz Kazimierz LBS/BO/1189/01
Wojtkiewicz Ryszard Stanisław LBS/IS/0109/11
Woźny Andrzej LBS/IE/1210/01
Załęski Marcin LBS/IS/0149/07
Zaworski Łukasz LBS/BO/0082/11

 

WM 1 0,90%
BK 1 0,90%
BM 1 0,90%
BD 10 9,09%
IE 11 10,00%
IS 16 14,54%
BO 70  63,63%

 

Kobiety 16,36 %