Lubuskie - Warte Zachodu

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

XXVIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

XXVIII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

 

W dniu 07 marca 2015 roku w Zespole Szkół Budowlanych
im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze przeprowadzone zostały zawody okręgowe XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W zawodach udział wzięło 44  uczniów z 11 szkół okręgu XI: ZSP w Czarnkowie, ZSSiB w Głogowie, ZSP w Grodzisku Wlkp., ZSP w Kaliszu, ZSR-B w Lesznie, ZSP w Nowej Soli, ZSB nr 1 w Poznaniu, ZSB-Drz w Pozaniu, ZSP w Śremie, ZSB w Zielonej Górze, ZSB w Żarach.

Do etapu centralnego, który odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia 2015r. w Warszawie, zakwalifikowało się 9 uczniów z okręgu.

24.03.2015 WIĘCEJ...
Nabór specjalistów na potrzeby Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp.

W związku z pismem Prezesa Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. dotyczącym braku biegłych sądowych z dziedziny budownictwa informujemy, że LOIIB przygotowuje listę osób chętnych do świadczenia usług na potrzeby w/w sądu.

Osoby rekomendowane przez Izbę będą mogły być powoływane przez w/w sąd w charakterze biegłych w sprawach sądowych...

10.03.2015 WIĘCEJ...
Nasza nowa strona

Nasza nowa strona internetowa nareszcie działa. Ma ona na celu usprawnienie wzajemnej komunikacji. Prace nad nią trwały od połowy ubiegłego roku. Zadanie wydawało się łatwiejsze do realizacji w założeniach niż w praktyce. Mamy jednak nadzieję, że nowa witryna spełni oczekiwania jej użytkowników. Umieszczone zostały nowe moduły, dzięki którym możliwy będzie prosty  dostęp do usług oferowanych przez PIIB, w tym także do wydruków zaświadczeń. Jest to o tyle istotne, że w tym roku chcemy zakończyć wysyłkę zaświadczeń w tradycyjnej formie, przechodząc na ich wersję elektroniczną.

27.02.2015 WIĘCEJ...
Wyjazd techniczny do Poznania na Targi BUDMA 2015
Wyjazd techniczny do Poznania na Targi „BUDMA” 2015. Placówki Terenowe: w Żarach i w Zielonej Górze organizują w dniu 10.03.2015 r. wyjazd na Targi BUDMA.
18.02.2015 WIĘCEJ...
Bal u Architektów 2015

Uczestnikom DRUGIEGO BALU U ARCHITEKTÓW, który miał miejsce 31.01.2015 r. w hotelu Gorzów dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór. Wyglądało na to, że wszyscy świetnie się bawili. :)

31.01.2015 WIĘCEJ...
Serwis Budowlany

Informujemy, że Polska Izba Inżynierów Budownictwa na swojej stronie internetowej umożliwia dostęp do usługi "Serwis Budowlany" i publikatora informacji o cenach e-Sekocenbud.

12.12.2014 WIĘCEJ...
Podsumowanie realizacji projektu unijnego - Nowoczesna edukacja zawodowa

7 października 2014r., w Zespole Szkół Budowalnych im. M. Kopernika w Gorzowie Wlkp. odbyła się miła uroczystość szkolna, podsumowująca realizację projektu unijnego „Nowoczesna edukacja zawodwa”. Projekt współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

08.10.2014 WIĘCEJ...
Wizyta przedstawiciela BBIK z Poczdamu.

Na zaproszenie naszej Izby w dniu 18 września br. w Gorzowie gościł Dyrektor Biura Brandenburskiej Izby Inżynierów z Poczdamu Pan Martin Wulff-Woesten. Wizyta ta była efektem wcześniejszych ustaleń poczynionych w czerwcu br. w tej sprawie. Więcej informacji w Biuletynie LOIIB nr 4/2014 (7).

18.09.2014 WIĘCEJ...